دانلود فایل

فروشگاه فایل و پاور پوینت آماده

پاور پوینت (اسلاید) اصل / را براي تحول زندگي کشف کنيد

پاور پوینت (اسلاید) اصل  /  را براي تحول زندگي کشف کنيد

 این پاور پوینت دارای 24 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت اصل ?? / ?? را براي تحول زندگي کشف کنيد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

در این پاور پوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت


محتواب برخی از اسلاید ها :

محتوای اسلاید 3 : این یعنی چه؟ یعنی ما واقعا بر 10% از اتفاقاتی که برایمان می‌افتد هیچ کنترلی نداریم.

محتوای اسلاید 4 : ما نمی‌توانیم ماشین در حال سقوطی را از سقوط کردن بازداریم. هواپیما ممکن است دیر برسد و تمام زمان‌بندی‌های ما را به هم بریزد. یک راننده دیگر ممکن است ما را در ترافیک اسیر کند.

محتوای اسلاید 5 : ما بر این 10% هیچ کنترلی نداریم. اما، 90% دیگر، فرق دارند. 90% بقیه را «شما» تعیین می‌کنید. چگونه؟ با عکس‌العمل‌هایتان.

محتوای اسلاید 6 : چراغ خطر را شما کنترل نمی‌کنید. اما، شما می‌توانید واکنش خود را به آن کنترل کنید. اجازه ندهید مردم شما را احمق فرض کنند. «شما» می‌توانید واکنش‌های خود را کنترل نمایید. اجازه بدهید مثالی بزنم ...

محتوای اسلاید 7 : شما با خانواده‌تان در حال صرف صبحانه هستید. دست دخترتان به فنجان قهوه می‌خورد و فنجان روی لباس کار شما می‌ریزد. شما روی این اتفاق، هیچ کنترلی ندارید. بعد چه اتفاقی می‌افتد؟ این، با واکنش شما تعیین می‌شود.

محتوای اسلاید 8 : شما فریاد می‌زنید. دخترتان را به خاطر ریختن قهوه، با خشونت سرزنش می‌کنید. او شروع به گریه می‌کند. بعد از سرزنش دختر، رو به همسرتان کرده و او را به خاطر گذاشتن فنجان نزدیک لبه میز مواخذه می‌کنید. و یک درگیری لفظی پیش می‌آید. با عصبانیت، به طبقه بالا رفته و لباستان را عوض می‌کنید. به طبقه پایین برگشته، و دخترتان را می‌بینید که در حالیکه گریه می‌کند، مشغول تمام کردن صبحانه‌اش است تا برای رفتن به مدرسه حاضر شود.او از سرویس مدرسه هم جا می‌ماند.

محتوای اسلاید 9 : همسرتان رفته، چون باید زودتر سر کارش می‌رسید. شما به سوی ماشین می‌دوید تا سریع‌تر دخترتان را به مدرسه برسانید. چون دیر شده،با سرعت 70 کیلومتر در ساعت،در جایی که حداکثر سرعت مجاز، 50 کیلومتر بر ساعت است می‌رانید.

محتوای اسلاید 10 : با 15 دقیقه تاخیر و پرداخت 60 دلار جریمه، به مدرسه می‌رسید. دختر شما، بدون خداحافظی، پیاده شده و به طرف ساختمان مدرسه می‌رود. پس از رسیدن به محل کار، و با 20 دقیقه تاخیر، متوجه می‌شوید که کیفتان را جا گذاشته‌اید. امروز بسیار بد شروع شد. این‌طور که پیش می‌رود، به نظر می‌رسد بدتروبدتر شود. به هرحال منتظر می‌مانید تا به خانه برسید.

محتوای اسلاید 11 : و به خانه که می‌رسید، متوجه اشکالی در رابطه همسر و دخترتان با خود می‌شوید. چرا؟ به خاطر رفتاری که صبح انجام دادید. چرا شما چنین روز بدی داشتید؟

محتوای اسلاید 12 : الف) آیا قهوه باعث شد؟ ب) آیا دختر کوچک باعث شد؟ ج) آیا پلیس باعث شد؟ د) آیا «شما» باعث شدید؟ جواب، گزینه « د» است.

محتوای اسلاید 13 : شما هیچ کنترلی بر اتفاقی که برای فنجان قهوه افتاد نداشتید. اما چگونگی واکنش شما در آن 5 ثانیه باعث پدید آمدن آن روز بد شد. . این چیزی است که آن روز، می‌توانست و می‌باید اتفاق می‌افتاد:

محتوای اسلاید 14 : قهوه روی لباس شما می‌ریزد. دخترتان بغض می‌کند. شما به ملایمت می‌گویید: «اشکالی نداره عزیزم، فقط از این به بعد بیشتر دقت کن» سریع، یک حوله برمی‌دارید و به اتاق بالا می‌روید، لباستان را عوض می‌کنید. کیفتان را برمی‌دارید، می‌روید طبقه پایین. از پشت پنجره، دخترتان را می‌بینید که سوار سرویس مدرسه‌اش می‌شود. او برمی‌گردد و برای شما دست تکان می‌دهد. شما 5 دقیقه زودتر، با سلامی شادمانه به همکاران، از راه می‌رسید. تفاوت را احساس می‌کنید؟

محتوای اسلاید 15 : دو سناریوی متفاوت هر دو با یک شروع و هر کدام، با پایانی متفاوت چرا؟ به خاطر نوع واکنش شما. شما، واقعا بیش از 10% بر چیزی که در زندگی‌تان اتفاق افتاد، کنترل نداشتید. 90% بقیه، با واکنش شما مشخص شده است.

محتوای اسلاید 16 : در اینجا چند روش برای به کار بستن اصل 90/10 را می‌آوریم: اگر کسی، علیه شما چیزی گفت، مانع نشوید. اجازه بدهید آتش حملاتش خاموش شود. شما نبایداجازه بدهید که نظرات منفی روی شما تاثیر بگذارد. و بهترین عکس‌العمل را انجام دهید تا روزتان خراب نشود. یک عکس‌العمل اشتباه، ممکن است منجر به ازدست دادن یک دوست، اخراج شدن، یا به شدت عصبی‌شدن شود.

محتوای اسلاید 17 : اگر کسی در ترافیک راه شما را ببندد، عکس‌العمل شما چیست؟ آیا تعادلتان را از دست می‌دهید؟ یا به فرمان می‌کوبید؟ (یکی از دوستان خود من، فرمانش به همین خاطر کج شده بود) آیا ناسزا می‌گویید؟ یا آمپر می‌چسبانید؟ چه کسی نگران است اگر شما 10 ثانیه دیرتر به سر کار برسید؟ چرا اجازه می‌دهید ماشین‌های دیگر باعث شوند رانندگی شما خراب شود؟

محتوای اسلاید 18 : اصل 90/10 را به خاطر بیاورید، و اصلا نگران نباشید. به شما گفته‌اند که شغلتان را از دست خواهید داد. چرا آزرده و بی‌خواب شده‌اید؟ این مشکل حل خواهد شد. این انرژی و وقتی که صرف نگرانی می‌کنید را صرف یافتن یک کار جدید کنید.

محتوای اسلاید 19 : هواپیما تاخیر دارد. و این باعث می‌شود که زمانبندی امروز شما فشرده‌تر شود. چرا ناراحتی خود را سرِ خدمه پرواز خالی می‌کنید؟ او بر آنچه پیش می‌آید، کنترلی ندارد. از زمانتان برای مطالعه، یا شناختن بقیه مسافران استفاده کنید. چرا عصبانیت؟ این کار، وضع را خراب‌تر خواهد کرد.

محتوای اسلاید 20 : اکنون شما اصل 90/10 را می‌دانید. آن را به کار بگیرید تا از نتایج آن شگفت‌زده شوید. امتحان آن ضرری ندارد. اصل 90/10 فوق‌العاده است. افراد اندکی این اصل را می‌دانند و آن را به کار می‌گیرند. نتیجه؟ خودتان آن را به چشم خواهید دید!

محتوای اسلاید 21 : میلیون‌ها انسان از مهار نکردن استرس، بلایا، مسائل و سردرد رنج می‌برند. همه ما باید اصل 90/10 را درک کرده، و آن را به کار ببریم. آن اصل می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد! ... از آن لذت ببرید ... فقط نیروی اراده لازم است تا خود را مجاب کنیم و تمرین بیشتری داشته باشیم.

محتوای اسلاید 22 : به طور قطع، هر کاری که ما انجام می‌دهیم، بخشیدن، صحبت کردن، یا حتی فکر کردن، مانند بومرنگ هستند. آنها به سوی ما بازمی‌گردند... اگر می‌خواهیم چیزی دریافت کنیم، می‌بایست اول یاد بگیریم که ببخشیم... ممکن است با دستان خالی از دنیا برویم، اما قلب ما از عشق لبریز خواهد بود... و کسانی که عاشق زندگی هستند نیز، این احساس در قلبشان حک شده است.

محتوای اسلاید 23 : پایان

Re-edition , concepts and photography using free access images from the net Courtesy of Carlos Rangel Translation to Farsi by Narges Mirsane’پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file442_1978930_7260.zip854k